Semih Kaya'nın fiyatı resmen açıklandı!

Semih Kaya'nın fiyatı resmen açıklandı!
Semih Kaya'nın fiyatı resmen açıklandı!
Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün, son maçlarda yaptığı hatalar nedeniyle hedef tahtasına konan Semih Kaya'nın bonservis bedelini açıkladı.

Cenk Ergün, İtalyan basınına Roberto Mancini, Felipe Melo, Alex Telles ve Semih Kaya ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Sporx.com'da yer alan habere göre; sarı-kırmızılı ekibin Sportif Diektörü, "Felipe Melo, sezon başı hazırlıklarına katılamadı. Çünkü, transfer konusuna çok odaklanmıştı. Durumu bir türlü netleşmedi. Tüm yazı transfer konusuyla ilgilenerek geçirdi. İtalya'ya Inter'e transfer olmak istedi, normaldir. Özel bir durum vardı ve biz de onun istediklerini kabul ettik. Alex Telles için gelen ise teklif hem biz hem de oyuncu için iyi bir fırsattı. Hala Galatasaray'a dönebilir. Inter onu almayı istemezse, biz de Serie A'da büyük takım tecrübesi edinmiş bir oyuncuyu kazanmış oluruz. Bu yüzden kiralama teklifini olumlu karşıladık" ifadelerini kullandı.

Jem Karacan transferinde ilginç detay!

SEMİH KAYA İÇİN FİYAT VERDİ

Sarı-kırmızılı ekibin Sportif Direktörü, "Semih Kaya ile Alex Telles konuları çok farklı. Semih, altyapımızdan çıkmış bir oyuncu ve hala Galatasaray'a vereceği çok şey var. Bir Avrupa kulübünde tecrübe edinme ihtiyacı yok. Bu yüzden kiralama teklifi bizim için ilgi çekici olmaz. Telles için kabul ettiğimiz formülü, Semih için etmeyiz. Güzel bir teklif gelirse bunu düşünebiliriz. Inter, Semih için 10 milyon Euro teklif ederse biz de bunu düşünmeye başlarız" dedi.

"INTER İÇİN DOĞRU İSİM MANCINI"

Cenk Ergün, "Mancini, muhteşem bir arkadaş. İtalya'da ve Avrupa'da her kupayı kazanmak isteyen biri. Inter için en doğru isim bence Mancini" şeklinde konuştu.   

Galatasaray'da Denayer depremi!