Semih Kaya'yı şaşkına çeviren rakam

Semih Kaya'yı şaşkına çeviren rakam
Semih Kaya'yı şaşkına çeviren rakam
19 yaşındaki Koray ile imzalanan sözleşmenin detayları, 3 sezonda 89 resmi maça çıkan Semih Kaya'nın moralini altüst etti.

Galatasaray 'ın 'bayrak' oyuncusu olma yolunda sağlam adımlarla ilerleyen Semih Kaya, yapılan yeni transferlerin ardından ücretiyle ilgili beklemediği bir durumla karşı karşıya geldi...

"Terim'in yaptıklarını saysak..."


Milliyet'ten Murat Yücekök'ün haberine göre; sarı-kırmızılı formayla 3 sezonda 89 resmi maça çıkan ve takımın vazgeçilmezi olan milli oyuncu, kontratını Kasım ayında revize ederken yıllık 1.4 milyon TL ve maç başına 20 bin TL karşılığında 2015-16 sezonu sonuna kadar sözleşme imzalamıştı. Hayatı boyunca para konularında yönetim ile görüşmeyen ve her zaman sarı-kırmızılı formayı maddiyatın önünde tutan oyuncu, Koray Günter'in ücretini gördüğünde ise gözlerine inanamadı.

Borussia Dortmund'dan transfer edilen 19 yaşındaki oyuncuya yıllık 2.1 milyon TL ödeneceğini gören ve her sezon bu rakamın 300'er bin TL artacağını öğrenen Semih Kaya'nın tüm morali altüst oldu.

Tahkim'den Cimbom'a kötü haber


NAPOLİ VE LIVERPOOL TAKİBİ

Koray Günter'e de Semih’in sözleşmesindeki gibi bonuslar verilirken, yurt dışından teklifler gelmesinin 22 yaşındaki oyuncunun aklını karıştırdığı öğrenildi. İtalyanlar Napoli, İngilizler ise Liverpool'un Semih'i takibe aldığını yazdı.

Milli oyuncunun, takım arkadaşına belli etmese de Koray'a verilen ücretin kendisinden çok daha fazla olmasının moral bozukluğunu yaşadığı öğrenildi.

Amrabat çark etti!