Semih'ten 5 yıllık imza

Fenerbahçe, genç oyuncusu Semih ile 5 yıllık yeni bir anlaşma yaptı. "Ömür boyu Fenerbahçe'ye imza atarım" diyen Semih, daha önce yapılan 3 yıllık anlaşmanın geçerli olmadığını, yeniden ve uzun süreli bir anlaşma ile takımına bağlandığını söyledi.
Haber: YUSUF DURSUN / Arşivi

İSTANBUL - Fenerbahçe, genç oyuncusu Semih ile 5 yıllık yeni bir anlaşma yaptı. "Ömür boyu Fenerbahçe'ye imza atarım" diyen Semih, daha önce yapılan 3 yıllık anlaşmanın geçerli olmadığını, yeniden ve uzun süreli bir anlaşma ile takımına bağlandığını söyledi. Genç golcü, "Fenerbahçe'de doğdum ve futbolu burada bırakmaya da kararlıyım" diye konuştu
Denizlispor maçında, forvette yalnız kaldığı için başarısız olduğunu belirten Semih, "Fazla top alamadım. Taktik gereği oyundan çıkarıldım. Gençlerbirliği maçının yorgunluğu da vardı. Markajda kaldığım için pozisyona giremedim, moralim bozuldu" dedi.
Fenerbahçe'nin Ukraynalı oyuncusu Rebrov, Beşiktaş maçı düşünülerek Denizli'de oynatılmadı. Teknik sorumlu Tamer Güney, Rebrov'un adalesindeki sakatlığının iyice geçmesi ve olası yeni bir sakatlığa karşı önlem olarak onu Denizli'ye götürmedi. Ukraynalı oyuncuyu Beşiktaş maçında sahaya sürecek olan Güney, bu futbolcudan forvetin arkasında serbest adam olarak yararlanacak. İnönü'deki maçta sahaya Rebrov ile birlikte Rus futbolcu Besçasnıh'ı da sürecek olan Güney, forvette Tuncay'a da görev verecek. Mirkoviç ile birlikte Mustafa'yı ise savunmada görevlendirecek olan deneyimli hoca, derbiden üstün ayrılabilmek için pazar gününe kadar futbolcuları ile moral toplantıları düzenleyecek.
Sarı-Lacivertli yönetim, Denizlispor maçının hakemi Sabit Hacıömeroğlu'na ateş püskürüyor. Beşiktaş ile pazar günü oynayacakları karşılaşma nedeniyle demeç vermek istemeyen yöneticiler, Hacıomeroğlu'nun kötü yönetim gösterip, maçı katlettiği görüşünde birleşti. Fenerbahçe'nin, Trabzonspor ile ligde sıralama yarışında olduğunu söyleyen yöneticiler, federasyonun bu yarışta kendi maçlarına Trabzonlu dört hakemin verilmesini skandal olarak nitelediler.