'Sen Basmacı Aziz misin?'

'Sen Basmacı Aziz misin?'
'Sen Basmacı Aziz misin?'
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın, 2 hafta önce oynanan Beşiktaş derbisi öncesi yaptığı açıklamanın yankıları sürüyor.

RADİKAL - Beyaz TV'de yayınlanan 'Derin Futbol ' programının yorumcusu Ahmet Çakar, 'Gerekirse hakem odası da basarım' diyen Fenerbahçe Kulübü Aziz Yıldırım'a çok sert sözlerle tepki gösterdi.

Aziz Yıldırım: Artık bırakın!


Eski hakem, "Ben şimdi desem ki; sen kimsin lan? Yüz yıllık eşimin, çocuklarımın, akrabalarımın takımını böyle bir şike eylemine bulaştırdın' dersem, bir de oraya 'ulan' koyarsam. 'Hala neyi kovalıyorsun lan' dersem? 'Sen futboldan ne anlarsın, sen kimsin lan' demek bize yakışır mı? Hep bunları düşünüyoruz. Ya sen hep basıyorsun. Fenerbahçe'nin menfaatleri için orayı-burayı basarım diyorsun" ifadelerini kullandı.

Ünlü futbol yorumcusu, "İnternete girin, 'Aziz Basmacı' yazın. Karşınıza bir resim çıkacak. Ya sen Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz misin, yoksa Basmacı Aziz misin? Türk sinemasının ünlü jönü. Sen 'basarım' dersen, dün akşam bastılar kardeşim. Aziz Yıldırım hakem odası basmamıştır şimdiye kadar. Ancak hakem soyunma odasına girerken, koridorda kötüdür. 'ulan ne biçim maç' der" şeklinde konuştu.

Aziz Yıldırım'a şok protesto: Diktatör istifa!