'Sen neden 2 gol attın, biliyor musun?'

'Sen neden 2 gol attın, biliyor musun?'
'Sen neden 2 gol attın, biliyor musun?'
Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, devre arası kampının en çalışkan ismi olan Emmanuel Emenike'yi motive etmek için bire bir terapi uyguluyor.

İsmail Kartal, Antalya kampındaki boş zamanlarını bire bir görüşmelere ayırdı. Bu görüşmeler içinde en dikkat çekici olan ise sürekli hocasına isyan eden Emmanuel Emenike ile Kartal arasında yaşandı.

Erkan Zengin itirafı şaşırttı!


"UNUTTURACAĞIM"

Vatan Gazetesi'mim haberine göre; söze ilk giren taraf olan Kartal, “Sen neden 2 gol attın biliyor musun? Çünkü güçsüzsün. Rakiplerini geçmede zorlanıyorsun, son vuruşların bu yüzden etkisiz. Şu an kötü olduğunu kabul et. Seni önce fiziki açıdan güçlü yapalım. Kendini bize bırak gerisini düşünme. Hem gol yoksa Emenike de yok. Artık değişim zamanı” sözleriyle motive etmeye çalıştı.

Nijeryalı futbolcu da “Ben de tam hazır olmadığımın farkındayım ve hırsımı sahaya yansıtmak istiyorum. Gol atamadıkça stres yaşıyorum. İlk yarıdaki Emenike’yi unutturacağım sözünü veriyorum” dedi.

DEFANSA DA PRES

Bu arada Kartal, Emenike’nin ardından 5 stoperle de görüşürken, savunma bloğundan beklentilerini de şu sözlerle ifade etti:
"Sizleri ikinci yarıda daha farklı kullanacağım. Yeri geldiğinde rakibe göre oynayacaksınız. İlk yarıda bazılarınızın gardının düştüğünü gördüm. Bunu yapmayın. Biz hepinizi kullanacağız. Benim gözümde hepiniz aynısınız. Adınız ne olursa olsun bir önemi yok. Çalışana formayı veriyoruz zaten ama bazen yabancı kuralından dolayı da iyi olsanız bile yedek kalabiliyorsunuz."

Fenerbahçe idmanında gerginlik!