Şener, Meireles'e görünüşten ceza verdi!

Şener, Meireles'e görünüşten ceza verdi!
Şener, Meireles'e görünüşten ceza verdi!
Trabzonspor Başkanı Şener Fenerbahçeli Meireles için 'Saç stiline ve dövmesine bakınca hakeme o hareketi yapması normal' dedi.

Beyaz Tv’de yayınlanan Beyaz Futbol programı canlı yayınına bağlanan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener Meireles Fenerbahçeli futbolcu Meireles için, "Meireles'in saç stiline ve dövmelerine bakınca o hakeme o hareketleri yapması doğal. Portekiz Federasyonu oradan buraya karışacağına kendi işine baksın. Portekiz'de herhalde bunlardan çok ki bu hareketi yapıyor. Tahkim Kurulu Fenerbahçe'nin yan kuruluşu gibi. Belki Meireles'in cezasını düşürürler. Ben cezanın artması gerektiğini düşünüyorum” dedi.

Şener, Burak Yılmaz'ın Avni Aker'de tepki alması ile ilgili ise, "Burak'a atılan maddeleri tasvip etmiyorum ama futbolda böyle tepkilerin olması normal. Burak dediği gibi 5 milyon euro kazandırdı ancak daha farklı olabilirdi. Sonuçta Burak'ı zorla tutacak değildik. Bize konuştuğu gibi davranmadı" dedi.

Galatasaray ile aralarının artık iyi olmayacağını söyleyen Şener, "Galatasaray ile dosttuk. Trabzon halkı Galatasaray'ı severdi ancak bundan sonraki yıllarda böyle olacağanı sanmıyorum" diye konuştu.

Trabzonspor Başkanı, Aziz Yıldırım'ın TFF ziyareti için ise, "Mahkemeleri ufak sayan bir federasyonumuz var. Federasyon başkanının Fenerbahçe Başkanı ve Şekip Mosturoğlu ile görüşmesi doğru değil. Çok acı bir şey olarak görüyorum bunu" dedi.