'Seni babam gibi sevdim'

Hagi, beş yıl süreyle formasını giydiği Sarı-Kırmızılı taraftarlarca tribünlere çağırılırken, Bursasporlu taraftarlar da Rumen hocaya büyük ilgi gösterdi.

  • Hagi, beş yıl süreyle formasını giydiği Sarı-Kırmızılı taraftarlarca tribünlere çağırılırken, Bursasporlu taraftarlar da Rumen hocaya büyük ilgi gösterdi. Yeşil-Beyazlı taraftarların bulunduğu tribünlere asılan Hagi'ye yönelik 'Seni babam gibi sevdim' yazılı pankart dikkati çekti.
  • Hagi, her iki takım taraftarları arasında da dostluk köprüsünün oluşmasına katkı sağlıyor. Maç öncesi tekerlekli sandalyesiyle Bursaspor tribünleri önüne gelen bir Galatasaraylı taraftarın, üzerinde Hagi'nin resmi bulunan Bursaspor formasını havaya kaldırarak öpmesi, uzun süre alkış aldı.
  • Her iki takımın taraftarları da maça büyük ilgi gösterdi. Bursa Atatürk Stadı, karşılaşmanın başlamasından yaklaşık bir saat önce tamamıyla doldu. Galatasaray taraftarlarına 900 biletin ayrıldığı maçta, çok sayıda Sarı-Kırmızılı taraftar stat dışında kalarak mücadeleyi izleyemedi.
  • Bursa Emniyet Müdürlüğü stat içi ve çevresinde geniş güvenlik önlemleri aldı. 1700 polisin görev yaptığı maçta oluşturulan güvenlik koridoruyla biletsiz, alkollü ya da üzerinde kesici, delici ve patlayıcı madde bulunanlar stattan uzaklaştırıldı.
  • PAF takımları maçında Bursaspor, Galatasaray'ı farklı bir skorla 7-2 yendi.
  • Galatasaray'ın olağanüstü genel kurulu dün yapıldı. Bütün yöneticilerin hazır bulunduğu genel kurulda Ali Sami Yen Stadı'nın üst kullanım hakkının Galatasaray Stat A.Ş.'ye verilmesi oy birliğiyle kabul edildi. Başkan Özhan Canaydın, Ali Sami Yen'e ilk kazma yarın vurulacağını söyledi.