Şenol Güneş-Gökhan Töre gerginliği

Şenol Güneş-Gökhan Töre gerginliği
Şenol Güneş-Gökhan Töre gerginliği
Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da sürdürürken, Alman futbolcu Mario Gomez de yeni takımıyla ilk antrenmanına çıktı. Anterman'da, Şenol Güneş'in şut çalışmasına dahil etmediği Gökhan Töre, önce yeleğini çıkarıp yerde bıraktı daha sonra takım otobüsüne gitti.

RADİKAL - Stegersbach bölgesinde kamp yapan Beşiktaş , sabah idmanının ilk bölümünde şut ve kanatlardan yapılan ortalarla gol çalıştı. Antrenman yarı sahada yapılan çift kale maç ile sona erdi. Maç öncesi oyuncuları ile saha içinde kısa bir toplantı yapan Şenol Güneş, uyarıları da bulundu. Oyuncularının sürekli hareket halinde olmasını isteyen Güneş, "Durmanızı istemiyorum. Devamlı yer değiştirip, farklı şekikde pozisyon almanız lazım. Hareketsiz kalana forma vermeyeceğim" şeklide konuştu.

TÖRE YELEĞİNİ YERE BIRAKTI

Antrenmanın ardından yapılan şut çalışmasında ise Gökhan Töre ve Şenol Güneş arasında gerginlik yaşandı. Cenk Tosun, Kerim ve Quaresma'nın katıldığı şut çalışmasında Gökhan da yer almak istedi. Ancak Güneş Gökhan'ı çalışmaya dahil etmeyince genç futbolcu antrenman yeleğini çıkartarak yere bıraktı. Bir süre saha kenarında bekleyen Gökhan daha sonra takım otobüsüne yöneldi. Beşiktaş'ın bugünkü çalışmasına sakatlığı süren Jose Sosa katılmadı. (Ntvspor)