Şenol Güneş sessizliğini bozdu

Şenol Güneş sessizliğini bozdu
Şenol Güneş sessizliğini bozdu
Trabzonspor'un eski teknik direktörü Şenol Güneş, Yargıtay'ın şike davası kararı sonrası ilk kez konuştu.

Ankara ’da Başbakan Müsteşarının kaymakamlara vereceği panele katılan Şenaol Güneş, "Kariyerimde iki kere 82 puan aldım, ikisinde de şampiyon olamadım. Bana göre haksızlık vardı. Ne yapalım çalışmaya devam” ifadelerini kullandı.

Trabzonspor'dan karar sonrası ilk hamle


Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; 2010-2011 sezonunda bordo-mavililerin başında görev yapan başarılı futbol adamı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) hakkında da çok çarpıcı sözler söyledi.

"KALECİLİĞİ HİÇ SEVMEDİM"

TFF’nin mevcut başkanı Yıldırım Demirören’i tanımadığını belirten Güneş, “Ben bu federasyon başkanını tanımıyorum. Artık bu noktadan sonra kulüp başkanı veya federasyon da çalışmam için geride bıraktığım 60 yılımı unutmam lazım çünkü sistem ters işliyor” dedi.

TFF’nin verdiği seyircisiz oynama cezasında kadın ve çocukların statlara girmesine izin vermenin kadınları aşağılamak olduğuna vurgu yapan Güneş, kariyeri hakkında da şu itirafta bulundu:
"20 sene kalecilik yaptım. Kaleci olmayı sevmezdim ama görevimi yaptım."

Trabzonspor'dan ilginç protesto


"ALT YAPIYA DÖNÜŞÜN İŞARETİ"

Trabzonspor, devre arasında kadrosuna kattığı üç genç oyuncuya dün imza töreni düzenledi. 1461 Trabzon’dan transfer edilen Mustafa Akbaş ve Gökhan Alsan 4.5 yıllık, Kasımpaşa’dan transfer edilen Şahin Aygüneş ile ise 3.5 yıllık sözleşme imzalandı. Trabzonspor Asbaşkanı Ali Kemal Başaran, atılan imzaların Trabzonspor’un alt yapısına dönüşümünün bir göstergesi olduğunu vurgularken “Tüm transferlerimizin takıma çok yararlı olacak” dedi.

Trabzonspor'a çifte şok