Şenol Güneş: Sözün bittiği yerdeyiz!

Şenol Güneş: Sözün bittiği yerdeyiz!
Şenol Güneş: Sözün bittiği yerdeyiz!
UEFA Avrupa Ligi H Grubu'ndaki son maçında Sporting Lizbon'a 3-1 yenilerek turnuvaya veda eden Beşiktaş'ın teknik patronu Şenol Güneş, hayal kırıklığı yaşadıklarını söyledi.

LİZBON - Portekiz'de oynanan karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan teknik direktör Şenol Güneş, "Oynadığımız maçlarda gruptan çıkmayı hak etmiştik. İlk golü yiyinceye kadar iyiydik. Ama maalesef 10 dakika içinde 3 gol yedik. Kalite, beceri ve oyun olarak hem biz iyiydik hem de Sporting Lizbon da iyiydi. Üzgünüz. Bütün oyuncular elinden geleni yaptı. İlk golü yedikten sonra moral ve fizik olarak düşme oldu. İyi olmak yetmiyor. Bu maçın kaybedilmesiyle tüm emeklerimize yazık oldu. Sözün bittiği yerdeyiz, artık lige döneceğiz" değerlendirmesinde bulundu.

Tolga Zengin'in gözyaşları...

"Kırılma noktası yediğimiz ilk goldü" diyen tecrübeli çalıştırıcı, "Pozisyon hatası yaptık ve golü yedik. Attığımız golden sonra coşkumuz iyiydi ama bunu değerlendiremedik. Yediğimiz gol bizi etkiledi, dağıttı. En olumsuz tarafımız, yediğimiz golden sonra 10 dakikalık bölümdeki paniğimiz oldu. Çok dikkatsizliğimiz var. Üst seviyede beklenmedik hatalar yapılınca, sonuç böyle olur. Yediğimiz gollerdeki hatalar bize pahalıya mal oldu" ifadelerini kullandı. (AA)

Teofilo'nun küstahlığı!