Şenol Güneş'e büyük onur

Şenol Güneş'e büyük onur
Şenol Güneş'e büyük onur
Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Erol Ağaoğlu, yapımı devam eden Akyazı Spor Kompleksi içinde yer alan bir tesise, şu anda Beşiktaş'ın teknik direktörlüğünü yapan Şenol Güneş'in adının verilebileceğini söyledi.

Trabzonspor ’un yapımı devam eden Akyazı Arena Stadı’na kimin ismi verileceği tartışılıyor. Konuyla ilgili Hürriyet ’e açıklama yapan Trabzonspor’un Akyazı Stadı’ndan sorumlu yöneticisi Erol Ağaoğlu, Akyazı Stadı’na verilecek isimle ilgili henüz net bir gelişmenin olmadığını söyledi.

Teknik direktör Şenol Güneş’in Trabzonspor’un değerlerinden biri olduğunu ifade eden Ağaoğlu, “Şenol Güneş isminin yeni stada verilmesi kimseyi rahatsız etmez ancak bizim Hüseyin Avni Aker, Ali Osman Ulusoy gibi daha büyük efsanelerimiz varken önce onlar anılmalı” dedi.

Şu anda Beşiktaş 'ı çalıştıran Güneş'in isminin Akyazı tesislerinin bir bölümüne verilmesinin daha doğru olacağını vurgulayan Ağaoğlu, "Stadın önce kullanım hakkını almalıyız isimler daha sonra konuşulur. Mesela yeni tesislerimizde yer alacak kamp eğitim merkezine Şenol Güneş ismi verilebilir” şeklinde konuştu.