Şenol Güneş'in 2 şartı var

Şenol Güneş'in 2 şartı var
Şenol Güneş'in 2 şartı var
Teknik direktör Şenol Güneş, Beşiktaş'ın başına geçmek için Fikret Orman'a iki şart sundu. Tecrübeli hoca, futbolcuların alacaklarının zamanında ödenmesini ve stat yetilenene kadar tüm iç saha maçlarının tek bir yerde oynanmasını istedi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, önceki gün buluştuğu Şenol Güneş ile büyük ölçüde anlaştı. İkilinin günlerdir beklenen zirvesine, Güneş’in iki önemli şartı damgasını vurdu.

Hürriyet'in haberine göre; tecrübeli hoca genel çerçevede Beşiktaş ile ilkelerinin uyuştuğunu vurgulayarak, iki şartı olduğunu söyledi. Güneş, “Birincisi futbolcuların alacakları zamanında ödensin. Takımda maddi krizler istemiyorum. İkincisi de yeni stat yetişine kadar iç saha maçlarımızı aynı statta oynayalım. Geçen sezon olduğu gibi üç dört statta maçlara çıkmayalım. Bu takımı çok olumsuz etkiler” dedi.

YARDIMCISI TAMER TUNA OLACAK

Gelecek yıl mayısta seçim olduğu için Güneş ile 1 yıllık anlaşma yapılacak. Görüşme sonrası ikinci başkan ve futbol şube sorumlusu Ahmet Nur Çebi, A takım sorumlusu Mete Vardar ve dış ilişkilerden sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları ile durum değerlendirmesi yapan Orman, Güneş’in, 3 ayrı kulvarda da zirve hedeflediğini anlattı. Orman, yardımcı hocalıklar için de Tamer Tuna (üstte), Mehmet Kulaksızoğlu, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in yardımcısı Levent Şahin’i düşündüklerini söyledi. Kaleci antrenörlüğüne düşünülen isimse Zafer Öğer.