Şenol Güneş'ten 2-2 yorumu

Şenol Güneş'ten 2-2 yorumu
Şenol Güneş'ten 2-2 yorumu
Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, 2-2 berabere kaldıkları Eskişehirspor maçıyla ilgili, "Kazanabileceğimiz maçı berabere bitirdik. Mağlup da olabilirdik " dedi.

BURSA - Şenol Güneş , karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında, kazanmaları gereken bir maça çıktıklarını söyledi. Oyun anlayışlarının da kazanmaya yönelik olduğunu ifade eden Güneş, "Kazanabileceğimiz maçı son 15 dakikada berabere bitirdik. Mağlup da olabilirdik. Maalesef bu hak ettiğimiz 1 puan değildi. Maalesef düşündüğümüz gibi olmadı. Oyuna giren oyuncularımızın da katkısı olmayınca bizim için hayal kırıklığı oldu. Üzgünüz" diye konuştu.

Deneyimli teknik adam, artık bu maçın geride kaldığını belirterek, toparlanmak zorunda olduklarını kaydetti.

ESKİŞEHİRSPOR CEPHESİ

Eskişehirspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, basın toplantısına katılmadı. Kulübün Medya Sorumlusu Mehmet Öztürk, toplantının yapılacağı salona gelerek, basın mensuplarına, "Hocamız hepinizden özür diliyor. Basın toplantısına katılmayacak" dedi.

Öztürk, nedenini soran basın mensuplarına da, "İçeride yaşanan bir iki olaydan dolayı morali bozuk. Belki kendisi veya kulüp bununla ilgili bir açıklama yapabilir" karşılığını verdi. (AA)