Şenol Güneş'ten 45 milyon TL'ye ret!

Şenol Güneş'ten 45 milyon TL'ye ret!
Şenol Güneş'ten 45 milyon TL'ye ret!
Beşiktaş'ta İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi ile bir araya gelen teknik direktö Şenol Güneş, "Şampiyonluk için onlara ihtiyacım var" dedi. Bunun üzerine yönetim, Gökhan Töre'ye 9, Sosa'ya da 6 milyon Euro'luk teklifleri geri çevirdi.

Demba Ba ve Atınç Nukan'ın transferlerinden 18 milyon Euro kazanan Beşiktaş , Gökhan Töre ve Jose Sosa'yı da satması halinde kasasına 15 milyon Euro daha koyacaktı. Ancak teknik direktör Şenol Güneş, iki yıldızın gönderilmesine izin vermedi.

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi ile Gökhan'a 9, Sosa'ya da 6 milyon Euro'luk teklifleri değerlendiren Güneş, "Yeni stadımızda şampiyonluk yaşamak istiyorsak ikisine de ihtiyacımız var. Demba Ba hem kendisi gitmek istedi, hem de bu transfer kulübün şartları için gerekliydi. Atınç'a da müsaade ettim ama Gökhan ve Sosa ile birlikte yürümek istiyorum" dedi.

Bunun üzerine Çebi, Arjantinli futbolcu için kapıya kadar gelen Estudiantes temsilcilerini geri çevirdi. Gökhan Töre'nin taliplilerine de olumsuz yanıt verildi.