Şenol Güneş'ten açıklama: O anları hatırlamıyorum

Şenol Güneş'ten açıklama: O anları hatırlamıyorum
Şenol Güneş'ten açıklama: O anları hatırlamıyorum
Küfür ettiği iddia edilen Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Sivasspor ile oynanan Süper Lig mücadelesinde rakip teknik heyetle yaşadığı tartışma için özür diledi. Güneş 'O anda cereyan eden hadisenin ayrıntılarını; maç ve olay anının gerilimi nedeniyle net olarak hatırlamıyorum' dedi

RADİKAL -  Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Sivasspor ile oynanan Süper Lig mücadelesinde rakip teknik heyetle yaşadığı tartışma için özür diledi. Güneş'in açıklaması şöyle: 

“22 Kasım 2015 tarihinde Beşiktaş ile Sivasspor arasında oynanan müsabakayı, kulüp teknik sorumlusuna ayrılmış olan bölümden takip ederken, bizim bulunduğumuz alana doğru bir hareketlenme gördüm. Müsabaka atmosferi ve heyecanı içinde o anda tam olarak nedenini anlayamadığım hadise; Sivasspor yardımcı antrenörünün ve daha sonra Sivasspor yöneticisi olduğunu öğrendiğim bir şahsın, bizim alanımıza ve kadromuza, fiziksel ve sözlü müdahalesine dönüştü. “O anda cereyan eden hadisenin ayrıntılarını; maç ve olay anının gerilimi nedeniyle net olarak hatırlamıyorum. Bize karşı sarf edilen sözlerin niteliği ne olursa olsun, ağzımdan yanlış bir kelime çıktıysa, kamuoyundan özür diliyorum. Sivasspor Teknik Direktörü Sayın Okan Buruk’la aramızda herhangi bir gerilim yaşanmamıştır. Kendisi, olayları yatıştırıcı yönde tavır ve tutum göstermiştir.”

Şenol Güneş'i yakan fotoğraf!

Şenol Güneş 2010-2011 sezonunu tekrarladı

Şenol Güneş çıldırdı!