Şenol Güneş'ten Lizbon itirafı ve transfer tepkisi

Şenol Güneş'ten Lizbon itirafı ve transfer tepkisi
Şenol Güneş'ten Lizbon itirafı ve transfer tepkisi
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Galatasaray derbisinin ardından konuştu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Galatasaray maçının ardından görüşlerini dile getirdi.

"ZAMAN ZAMAN HAKSIZLIĞA UĞRUYORUZ..."

Galibiyeti değerlendiren Şenol Güneş, "Biz futbol oynamaya çalışıyoruz, bu yeni bir şey değil. Oynadığımız oyundan zevk almaya çalışıyoruz. Kazanmak için oynuyoruz. Bu işi yaparken bazen hücum ve savunmada hatalar oluyor. Ancak doğrularımız daha fazla. Sporting maçının üzüntüsü var, bu taraftarlara bunu yaşatmak üzüntü verdi. Ne olursa olsun herkes takım için oynuyor, zaman zaman haksızlığa uğruyoruz ama bunlara başımızı dönerek işimizi yapmaya çalıştık. Baskıların etkisi altında kalsaydık bugün sahada oynamayazdık. İyi bir takımla oynadık, iyi oynadık ve kazandık" dedi.

"UEFA AVRUPA LİGİ'NDEN ELENMEYİ HAK ETMEDİK"

UEFA Avrupa Ligi'nden elenmeyi hak etmediklerini söyleyen Güneş, "Kazandığımız için mutluyuz ama UEFA Avrupa Ligi'nde hak etmediğimiz bir mağlubiyet aldık. Bugün de o günde hatalar yaptık. Tolga'ya da Günay'a da hatalarından dolayı 'Geçmiş olsun' diyorum. hem onların acısını dindirmek hem de sevinmek için bu galibiyete ihtiyaç vardı" diye konuştu.

KALECİ TRANSFERİ SORUSUNA GÜNEŞ'TEN TEPKİ!

"Kaleci transfer edecek misiniz?" sorusuna cevap veren deneyimli teknik adam, "Bu çok konuşuldu. cevabı verildi, medyada biliyor Sezon başında 2 kaleci yetmez dedik, Sürekli Ospina'yı, onu bunu şunu aldık... Sürekli bunu ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorsunuz. Allah'tan çocuklar etkilenmedi. Bugün kaybetseydik neler yazılacaktı. Oyuncu da buna alışmalı, kolay değil. Sürekli bir şeyler yazılıyor. Bazıları bunu bilerek yapıyor herkes bir takım tutuyor onun için yorum yapıyor.Tolga sakatlanmasa belki o oynayacaktı. Günay'la kaybedebilirdik" ifadelerini kullandı.