Şenol Güneş'ten Ozan Tufan'a telefon

Şenol Güneş'ten Ozan Tufan'a telefon
Şenol Güneş'ten Ozan Tufan'a telefon
Beşiktaş Teknik Direktörü Güneş, eski talebesi Ozan Tufan'ın tramsferi için devreye girdi. Milli futbolcuyu telefonla arayan Güneş, "Buraya gel, yeniden birlikte çalışalım" dedi.

Beşiktaş ’ta Veli Kavlak ve Tolgay Arslan'ın sakatlıklarının ardından orta saha arayışı sürerken, gündemdeki Ozan Tufan konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Bugün Gazetesi'nde yer alan habere göre; siyah-beyazlı yönetim, oyuncu için kulübü Bursaspor ile pazarlıklarını sürdürürken, teknik direktör Şenol Güneş’in eski talebesiyle bizzat görüştüğü öğrenildi. Geçen sezon birlikte çalıştığı Ozan’ı arayan deneyimli teknik adamın, “Orta sahada yaşadığımız sıkıntıyı seninle çözeceğimize inanıyorum. Senin yeteneklerini benden iyi kimse bilemez. Buraya gel, yeniden birlikte çalışalım” dediği öğrenildi.

" TÜRKİYE 'DE BEŞİKTAŞ"

20 yaşındaki oyuncunun ise hocasının bu tavrı karşısında son derece duygulandığı ifade edildi. Ozan’ın yakın çevresine Bursaspor’dan ayrılmak istediğini ve Türkiye’den bir takıma giderse Şenol Güneş nedeniyle bunun Beşiktaş olacağını söylediği öğrenildi. Deneyimli teknik adam sayesinde Ozan konusunda bir adım öne geçen Siyah-Beyazlılar, Bursaspor yönetimiyle yaptığı pazarlıkların bir an önce olumlu yönde sonuçlanmasını bekliyor.