Sercan Yıldırım o anı anlattı!

Sercan Yıldırım o anı anlattı!
Sercan Yıldırım o anı anlattı!
Bursaspor forması giyen Sercan Yıldırım, Fenerbahçe'nin galibiyet golünden önce Hasan Ali Kaldırım'dan yediği çalım hakkında konuştu.

İSTANBUL - Deplasmanda Fenerbahçe 'ye 2-1 yenildikleri karşılaşmadan sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Sercan Yıldırım, Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi'nde Norveç ekibi Molde'ye kaybettikten sonra bu maça 3 puan için çıktığını belirterek, "Bunun bilincindeydik ve ona göre gardımızı aldık. Biraz da şansızlık vardı. Golü de bulduk ama şansız bir gol yedik. Puan alabilirdik ama olmadı" dedi.

Fenerbahçeli Hasan Ali'nin Sercan Yıldırım'a çalımı olay oldu

Markovic'ten hakeme küfür!

Maçın hakemi Barış Şimşek'in maçta baskı altına girdiğini savunan yeşil-beyazlı futbolcu, hakemin ortada bir yönetim gösterdiğini dile getirdi.

Fenerbahçe'nin attığı ikinci golden önce Hasan Ali Kaldırım'ın kendisine attığı çalımı da değerlendiren Sercan Yıldırım, "Araya atılan bir top oldu. Benim de defansif yönüm, çok çalışamama rağmen çok iyi değil. Hasan Ali'nin tek topla orta yapacağını düşündüğüm için kaydım. Hasan Ali'nin çabasıyla çok güzel bir gol attılar " ifadelerini kullandı. (AA)

Rıdvan Dilmen: Bildiğin yavru Rıdvan!