Serdar Kesimal'de son durum

Serdar Kesimal'de son durum
Serdar Kesimal'de son durum
Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Körüstan, Özlüce Tesisleri'nde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Erkan Körüstan, "Çıkışımızı devam ettirmek istiyoruz. Galatasaray maçı çok önemli. Ligin üst sıralarını zorlamak açısından Galatasaray ile oynayacağımız maçı kazanmamız gerekiyor. İnşallah kazanırız. Takımın şu andaki durumu da çok iyi. Büyük taraftarımızdan bir ricam var. Futbol federasyonu kötü tezahüratla ilgili süre sınırlamasını kaldırdı. Şu anda 3 sınırındayız. 5 olduğu zaman saha kapatmaya gidiyor. Eğer küfür etmeyi kaldırmazsak 6 maçta bir seyircisiz oynarız. Biliyorsunuz, cezalar katlaya katlaya gidiyor. Biz taraftarımıza, küfür etme ve ettirme, diyoruz. Bu Bursaspor için çok önemli. Türk futbolu için de çok önemli. Küfürün statlardan kalkacağını düşünüyoruz. Federasyonun kararını da destekliyorum. Zor bir süreç ama hep beraber atlatacağız. Büyük Bursaspor taraftarı takımı desteklesin ve kötü tezahürattan uzak dursun" ifadelerini kullandı.

"3 MİLYON EUROYU KABUL ETMEDİK"

Pablo Batalla için teklifleri beklemeye devam edeceklerini belirten Başkan Körüstan, "2 milyon 700 bin euro teklif edildi. Daha sonra '3 milyon euroya çıkalım' dediler. Bu rakamı da kabul etmedik. Bekleyeceğiz" dedi.

"SERDAR KESİMAL'İ SEZON SONUNA KADAR VERİYORLAR"

Bursaspor Başkanı, transfer çalışmalarıyla ilgili ise " Fenerbahçe , Serdar Kesimal'i sadece bu sezon sonuna kadar veriyor. Bunu kabul etmedik. 1,5 yıllık anlaşabilirsek alacağız. Başka oyuncu yok. İç transferle ilgili uzatmalar olabilir. Şamil ile akşam oturduk ve sözleşmesini 1 yıl uzatma konusunda anlaştık. Birkaç futbolcunun daha sözleşmesini uzatacağız" şeklinde konuştu. Emre KOŞAK (DHA)