Serdar Özkan da sakatlandı

Beşiktaş'ta sakatlıkların ardı arkası kesilmiyor. Ricardinho, Serdar Kurtuluş, Rüştü Reçber, Mehmet Sedef ve Mehmet Yozgatlı'dan sonra Serdar Özkan da sakatlar kervanına katıldı.

Beşiktaş'ta sakatlıkların ardı arkası kesilmiyor. Ricardinho, Serdar Kurtuluş, Rüştü Reçber, Mehmet Sedef ve Mehmet Yozgatlı'dan sonra Serdar Özkan da sakatlar kervanına katıldı. Yarınki Vestel Manisaspor maçının hazırlıklarını sürdüren Siyah-Beyazlılarda, Serdar Özkan sağ ayak bileğine aldığı darbe nedeniyle dünkü antrenmanı yarım bıraktı. Genç oyuncunun durumu yapılacak kontrollerden sonra kesinlik kazanacak.
Bu arada Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayii ve Ticaret A.Ş., İspanyol teknik direktör Vicente Del Bosque davasıyla ilgili olarak FIFA'nın talep ettiği tutarların detaylarını İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na (İMKB) bildirdi. Bildiride "FIFA Disiplin Kurulu, Vicente Del Bosque için 4 milyon 909 bin avro ve yardımcıları Jose Antonio Grande Cereijo için 718 bin 938 avro, Francisco Javierh Minano Espin için 718 bin 938 avro, Francisco Jimenez Martin için 359 bin 463 avro ödenmesini istemektedir. Hukuka aykırı bulduğumuz bu karar, nihai bir karar olmayıp Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'ne (CAS) başvuru hakkımız bulunmaktadır" denildi.
'Milli takımı isterdim'
Öte yandan, Beşiktaş'ın Brezilyalı golcüsü Bobo, ülkesinin 20 Yaş Altı Milli Takımı'nda forma giydiğini hatırlatarak, "Brezilya'da genç milli takımda oynadığım için sanırım artık Türkiye Milli Takımı'nda forma giyemeyeceğim. Ama imkanım olsaydı Türkiye için oynamak isterdim" diye konuştu. Bobo ayrıca, sözleşmesinin sonuna kadar Beşiktaş'ta kalmak istediğini de söyledi. (Spor Servisi, aa, dha)