Serdar: Volkan başarılı olacak

Şanssız bir sakatlık yaşayarak hem Fenerbahçe'nin hem de Milli Takım'ın kalesinden ayrı kalan Serdar Kulbilge, yokluğunda her iki cepheyi de devralan takım arkadaşı Volkan Demirel'e destek verdi.

İSTANBUL - Şanssız bir sakatlık yaşayarak hem Fenerbahçe'nin hem de Milli Takım'ın kalesinden ayrı kalan Serdar Kulbilge, yokluğunda her iki cepheyi de devralan takım arkadaşı Volkan Demirel'e destek verdi. Geçtiğimiz pazartesi günü başarılı bir ameliyat geçirerek ön çapraz bağları onarılan başarılı eldiven "Volkan'ın gerek Şampiyonlar Ligi'nde, gerek Turkcell Süper Lig'de bundan sonra göstereceği performans tüm taraftarlarımızı memnun edecektir" diye konuştu.
Serdar, ameliyatıyla ilgili de "Aslında ameliyat olmadan da oynayabilirdim, ama antrenmanlar veya maçlar esnasında kafamın köşesinde sakatlığım ile ilgili sıkıntılar olacaktı. İnşallah kısa sürede toparlanıp tekrar kaleme döneceğim" dedi.
Bu arada Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, takımının Turkcell Süper Lig'deki performansından memnun olmadığını söyledi. Brezilyalı çalıştırıcı "Elimize geçen fırsatları iyi değerlendirmeliyiz. Başarıyı bu şekilde yakalayabiliriz. Ligde hiçbir takımdan çekinmeyen bir ekip yarattık. Ancak kalitesi düşük takımlar sertliğe başvuruyor ve bu durum bizi zorluyor" ifadelerini kullandı. (Spor Servisi)