"Serdar'ı Galatasaray'a vermeyin"

"Serdar'ı Galatasaray'a vermeyin"
"Serdar'ı Galatasaray'a vermeyin"
Fenerbahçeli Serdar Kesimal'in Bursaspor'a transferiyle ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı.

Transferde yaşanan son gelişme, yeşil-beyazlı camiada şok etkisi yarattı.

Serdar Kesimal'a af çıkıyor


Olay Gazetesi’nin haberine göre Başkan Aziz Yıldırım, Bursasporlu yöneticilere “Serdar’ı veririm ama siz de Serdar Aziz’i Galatasaray ’a vermeyeceğinizi taahhüt edin” dedi. Timsah cephesinden ise buna, “Oyuncularımızla ilgili tasarrufu müsaade edin de biz düşünelim. Siz Serdar Kesimal’ı bize kiralayacak mısınız, kiralamayacak mısınız?” yanıtını geldi. Habere göre bu gelişme üzerine transfer yattı.

YANAL'DAN HOLMEN KARARI

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, 12 hafta aradan sonra Eskişehir maçında ilk 11'de görev verdiği Samuel Holmen'le özel bir görüşme yaptı. Yanal'ın, İsveçli oyuncuya "Kendini hep böyle hazır tut. Yine şans bulacaksın. Kritik haftalara giriyoruz. Her futbolcuya ihtiyacımız var" dediği öğrenildi.

Aziz Yıldırım'a Sivas maçı için yasak başvurusu


ALPER VE EMENİKE MÜJDESİ

Eskişehirspor yenilgisiyle morallerin bozulduğu Fenerbahçe’ye sakat olan Alper Potuk ve Emenike’den iyi haber geldi.

Alper, Antalya’daki devre arası kampının son hazırlık maçında omuzundan sakatlanmış ve Konya ile Eskişehir maçlarını kaçırmıştı. Doktorların yoğun tedavileri sonucunda çabuk bir iyileşme süreci gösteren Alper’in Sivas’ta 18 kişilik kadroda olması bekleniyor. Genç yıldızın maçın ikinci devresinde oynayabileceği öngörülürken, bu haber teknik heyeti bir hayli sevindirdi. Fenerbahçe’ye bir müjde de Emenike’den geldi. Forvet sıkıntısı yaşayan Yanal’ın imdadına Nijeryalı yetişiyor. Emenike’nin uygulanan yoğun tedavi sonrasında Kadıköy’deki Kasımpaşa maçına yetişmesi bekleniyor. (Habertürk / Uğur Uslubaş)

Fenerbahçe Trabzonspor'a ceza istedi