Sergei Rebrov Fenerbahçe'de

Rebrov'da mutlu son... Fenerbahçe, dün akşam saatlerinde Sergei Rebrov'a imzayı attırdı.
Haber: YUSUF DURSUN / Arşivi

İSTANBUL - Rebrov'da mutlu son... Fenerbahçe, dün akşam saatlerinde Sergei Rebrov'a imzayı attırdı. 1,5 yıllığına kiralık olarak anlaşmaya varılan Tottenham forması giyen Ukraynalı Rebrov'un bugün İstanbul'a geleceği belirtildi.
Fenerbahçe teknik sorumlusu Oğuz Çetin, takımının şampiyonluğa inandığını ve rakiplerinden çekinmediklerini söyledi. Genç hoca, "Ben ve futbolcu arkadaşlarım bu davaya inanıyoruz; hazırız. Rakiplerimiz transfer yapsalarda, güçlenselerde kimseden korkumuz yok. Ben bu ekibe inanıyorum. Ortega, Rüştü, Ceyhun, Ali Güneş ve diğer arkadaşlarla birlikte Beşiktaş maçında neler yapacağımızı herkese göstereceğiz. İyi bir hazırlık dönemi geçirdik, çalışmalardan memnunum. Arkadaşlık ortamı beni oldukça memnun etti. Herkes birbirine sarıldı; bazı çevreler bizi yıpratmak istiyor ama başaramayacaklar. Futbolcularım gereken cevabı verdi ve vermeye de devam edecektir" dedi.
Beşiktaş maçında yeni transferler Besçasnıh ve Erhan ile İsmail Güldüren'in oynayamayacağını belirten Çetin, "Ancak, sakat olan Ortega, Rüştü, Yusuf, Serhat ve Mirkoviç takımdaki yerlerini alacaklardır. Transfer çalışmalarımız sürüyor. Olursa seviniriz, olmazsa üzülmeyiz. Çünkü elimdeki kadro yeterli. Onların inançları, savaşcı halleri beni çok mutlu ediyor. 12. adamımız bizi yanlız bırakmayacaktır. Lige damgamızı vuracağımızı herkes görecek" diye konuştu.
Bir internet sitesinde düzenlenen 'Ortega-Ceyhun tartışmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?' şeklindeki ankette oy kullanan taraftarların büyük çoğunluğu iki futbolcunun birlikte oynaması gerektiği görüşünü savundu.