Sergei Rebrov'dan şampiyonluk sözü

Fenerbahçe, İngiltere Premier Ligi takımlarından Tottenham'ın Ukraynalı futbolcusu Sergei Rebrov ile resmi sözleşme imzaladı. Kulüp binasında gerçekleştirilen imza töreninde Ukraynalı forvet, kendisini kiralık olarak 1.5 yıllığına sarı-lacivertli renklere bağlayan imzayı attı.

İSTANBUL - Fenerbahçe, İngiltere Premier Ligi takımlarından Tottenham'ın Ukraynalı futbolcusu Sergei Rebrov ile resmi sözleşme imzaladı. Kulüp binasında gerçekleştirilen imza töreninde Ukraynalı forvet, kendisini kiralık olarak 1.5 yıllığına sarı-lacivertli renklere bağlayan imzayı attı. Rebrov'un bu süre sonunda bonservisinin alınma hakkı da, Sarı-Lacivertli kulüpte olacak. İmza törenine, kulüp genel sekreteri Vedat Olcay, yönetim kurulu üyeleri Murat Aşık ve Ünal Uzun ile Rebrov'un menaceri Santor Varga katıldı. Rebrov, Fenerbahçe'nin şampiyon olmayı çok istediğini bildiğini kaydederek, "Şampiyon olacağız" sözü verdi.
Bu arada Sarı-Lacivertliler, sözleşme imzaladığı Besçasnih'in bonservisini eski kulübü Spartak Moskova'dan almak için dün FIFA'ya başvurdu. Bonservisi elinde olduğu için bu futbolcu ile anlaşıp sözleşme imzalayan Fenerbahçe'de, Spartak Moskova Kulübü'nün ellerinde sözleşme bulunduğunu iddia etmesi şok etkisi yarattı. Futbol şube sorumlusu Sadettin Saran, görüşmelerinin devam ettiğini belirterek, "Normalde Besçasnih'in sözleşmesi bitmişti. Spartak kulübü ek bir sözleşme çıkardı. Görüşmelerimiz sürüyor. Futbolcunun durumu bugün belli olacak" diye konuştu. (Spor Servisi)