Sergen Yalçın açıkladı: Beşiktaş...

Sergen Yalçın açıkladı: Beşiktaş...
Sergen Yalçın açıkladı: Beşiktaş...
Sivasspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, eski milli futbolcu Rıdvan Dilmen'in "Duyduğuma göre Bilic, İngiltere'ye gidiyor. Bilic'in yerine en büyük aday ise Sergen Yalçın" şeklindeki sözlerini değerlendirdi.

RADİKAL - Sivasspor'un başında başarılı bir grafik çizen Sergen Yalçın, sezon sonunda Slaven Bilic'in İngiltere'ye gideceği ve Hırvat çalıştırıcının yerine Beşiktaş 'ta göreve başlayacağı yönündeki iddiaya yanıt verdi.

Beşiktaş'tan Rıdvan Dilmen'e cevap

"HERKESE KARŞI SAYGISIZLIK"

Genç teknik adam, NTV Spor'da yorumculuk yapan Rıdvan Dilmen'in dile getirdiği iddia hakkında, ""Bir tarafta şampiyonluk mücadelesi veren bir takım (Beşiktaş), bir tarafta kümede düşme çabasından kurtulmaya çalışan bir Sivasspor var. O konuşmaları sağlıklı bulmuyorum, biraz saygısızca buluyorum. Herkese karşı saygısızlık olarak görüyorum çünkü asla böyle bir şey olamaz. Biz, Sivasspor'un bir yerlere gelmesi ve başarılı olması için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bütün konsantrasyonumuzu Sivasspor'a veriyoruz, o yüzden ben böyle şeyleri herkese karşı yapılan saygısızlık olarak yorumluyorum" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Metin Albayrak da dün yaptığı açıklamada, "Bu söylentiler kasıtlı olarak çıkartılıyor. Bilic ile sezon bitiminde masaya oturacağız ve kesinlikle anlaşacağız. Hocamızı bırakmayacağız" şeklinde konuşmuştu.  

İşte Vodafone Arena'nın açılış tarihi

Beşiktaş, PFDK'lık oldu