Sergen Yalçın: Biz daha ne yapalım!

Sergen Yalçın: Biz daha ne yapalım!
Sergen Yalçın: Biz daha ne yapalım!
Medicana Sivasspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Torku Konyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

RADİKAL - Medicana Sivasspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, zor bir maç olacağını bildiklerini belirtirken, Sivaslılar'a da mesaj gönderdi.

Sergen Yalçın, maçın kendileri açısından zor geçeceğini bildiklerini söyleyerek, “Bütün hafta bu şekilde hazırlandık. Rakibi iyi analiz ettik. Artılarını ve eksilerini çok iyi hesapladık. Oyunun tamamında çok kontrollü oynadık. Oyuncularım oyun disiplininin hiçbir şekilde bozmadılar. Oynadığımız maçlarda birlik, beraberlik konusunda takım olarak çok iyi mücadele veriyoruz." şeklinde konuştu.

"Biz daha ne yapalım"

Son haftalarda iyi oyunla birlikte, müthiş bir çıkış yakaladıklarını belirten Yalçın, "Bizim seyircimizi stada çekmemiz için ne yapmamız lazım. Buradan Sivas halkına sesleniyorum. Bizi desteklemeye gelsinler. Haftaya onları 4 Eylül Stadı'na bekliyorum" dedi.


  http://www.radikal.com.tr/129409512940951

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  UKELA TEKNIK DIREKTOR - Equalizer001

  Sergen Yalçın: "Biz daha ne yapalım!" Sivas Spor Kulubu Baskani Mecnun Otyakmaz, 3 mac kazandiginda sanki takimi sapmiyon yapmis gibi' biz daha ne yapalim!' diye hava atan ukela teknik direktorden bir cacik olmayacagini idrak etmeli ve en kisa zamanda takimdan kovmalidir.