Sergen Yalçın bombası!

Sergen Yalçın bombası!
Sergen Yalçın bombası!
Son olarak Gaziantepspor'u çalıştıran Beşiktaş'ın efsane oyuncusu Sergen Yalçın'ın, siyah-beyazlı kulübe 'Genel Menajer' olarak döneceği öğrenildi.

Beşiktaş ’ın son dönemde inişli çıkışlı bir performans göstermesinin ardından ligde ikinciliği Galatasaray ’a kaptırması üzerine devreye giren Başkan Fikret Orman’ın, kulübün efsane isimlerinden Sergen Yalçın’ı yuvaya dönmeye ikna ettiği bildirildi.

Almeida topu yönetime attı


Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; takıma liderlik edecek bir yönetici bulmak için arayışlara geçen ve Metin Tekin, Gökhan Keskin, Feyyaz Uçar isimlerini gündemine alan Orman’ın, son olarak Sergen Yalçın’da karar kıldığı ifade edildi.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Gaziantepspor’u çalıştıran siyah-beyazlı eski yıldızla önceki gün bir görüşme yapan Başkan Orman’ın, “Oyuncular karşılaşmalara konsantre olmakta güçlük çekiyor. Kolay maçlarda basit hatalar sonucu çok puan kaybettik. Beşiktaş’ta herkese ağabeylik edecek bir isim eksikliği var” ifadelerini kullanarak 'Genel Menajerlik' teklifinde bulunduğu kaydedildi. Görüşmeden anlaşmayla ayrılan tarafların, ilerleyen günlerde resmi imza atmayı planlandığı kaydedildi.

ÖZEN'İN DURUMU SONRADAN NETLİK KAZANACAK

Siyah-beyazlılarda Futbol Genel Direktörü sıfatıyla görev alan Önder Özen’in durumunun, Sergen Yalçın’ın takımın başına gelmesinin ardından belli olacağı bildirildi. Futbol takımından sorumlu isim konumunda yer alan Özen’in, Sergen Yalçın’ın gelmesinin ardından ikinci plana düşmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Beşiktaş'tan Lucescu açıklaması