Sergen Yalçın çıldırdı! Şok küfürler...

Sergen Yalçın çıldırdı! Şok küfürler...
Sergen Yalçın çıldırdı! Şok küfürler...
Medicana Sivasspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, sosyal medya üzerinden kendisine küfür eden bir taraftara şok bir yanıt verdi. Küfürlü tepkilerin sürmesi üzerine çılgına dönen gen hoca, sinkaflı paylaşımlarının ardından instagram hesabını kapattı.

RADİKAL - Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinde Galatasaray 'a 4-1 yenildikleri karşılaşmanın ardından hakem İlker Meral ve Türkiye Futbol Federasyonu'nu (TFF) sert sözlerle hedef alan Sergen Yalçın'a büyük tepki geldi.

Sergen Yalçın, PFDK'ya sevk edildi

Ezeli rakipler Galatasaray ve Fenerbahçe ’nin kupa finalinde eşleşmesi için hakemlerin taraflı maç yönettiğini savunan Sivasspor'un hocası, çifte standartın devam etmesi halinde kupa maçlarına yedek futbolcularla çıkacağını söyledi. Bu sözler sarı-kırmızılı taraftarları kızdırırken, Sergen Yalçın’ın fotoğraf paylaşım sitesi instagram’daki hesabına küfür yağdı.

Küfürlü mesajlara dayanamayan genç teknik adam, bir kullanıcıya küfürlü cevap verdi. Ardından gelen küfürlü tepkileri de aynı şekilde cevaplayan Yalçın, sonunda instagram hesabını kapattı.

Sergen Yalçın: Ben yer miyim bunları...