Sergen Yalçın'a 'hakaret' şoku!

Sergen Yalçın'a 'hakaret' şoku!
Sergen Yalçın'a 'hakaret' şoku!
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Müşavirliği, Medicana Sivasspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ı tedbirli olarak Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk etti.

RADİKAL - TFF 'den yapılan açıklamada, Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde Kayserispor ile Medicana Sivasspor arasında oynanan maçın ikinci yarısında tribüne gönderilen teknik direktör Sergen Yalçın'la ilgili olarak, "hakaret" nedeniyle tedbirli olarak PFDK'ya sevkine karar verildiği paylaşıldı.

Medicana Sivasspor'un, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat ile 5 futbolcusunun sarı kart, 1 futbolcusunun da kırmızı kart görmesi suretiyle takım halinde sportmenliğe aykırı hareket gerekçeleriyle, Kayserispor'un ise taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat gerekçesiyle yine PFDK'ya sevk edildikleri aktarıldı.

SERGEN YALÇIN ÇILDIRDI

Öte yandan, Kayserispor'da oyuncu Mehmet Eren Boyraz'ın, hakaret ve sportmenliğe aykırı hareket, yönetici İskender Beluk'un da hakaret gerekçeleriyle PFDK'ya sevk edildikleri duyuruldu. 


  http://www.radikal.com.tr/131750613175061

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  KOMIK - Equalizer001

  Futbol Teknik directorlugu ile ilgili ders veren okulunuz yoksa, ve teknik direktor olmak isteyen eski futbolculari esasli bir egitimden gecirmeden uc-bes soru sorarak teknik director lisansi veriseniz, otoriteye ve hakemlere hakaret etmesinden dolayi TFF olarak bir teknik direktore ceza vermeniz kadar komik bir durum olmaz.