Sergen Yalçın'dan Beşiktaş açıklaması

Sergen Yalçın'dan Beşiktaş açıklaması
Sergen Yalçın'dan Beşiktaş açıklaması
Sivasspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Trabzon maçı sonrası açıklamalarda bulundu. Beşiktaş ile isminin anıldığının aktarılması üzerine genç teknik adam,  "MedicanaSivasspor'la yeni bir anlaşma imzaladım. Önümüzdeki sezon Sivas'ta  olacağım" diye konuştu. 

Medicana Sivasspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, ligin  son haftasında Trabzonspor'la oynadıkları ve 1-1 eşitlikle tamamlanan karşılaşmada iki takımın da iyi bir oyun ortaya koyduğunu söyledi. 

Müsabakanın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda  bulunan Sergen Yalçın, seyir zevki yüksek, tempolu bir maç oynadıklarını belirterek, "Adaletli bir skor oldu. Bizim deTrabzonspor'un da kaçırdıkları var"  dedi. 

Gelecek sezonun kadrosunu kurmak için çalışmalara başladıklarını dile  getirerek, çok daha iyi bir ekip oluşturup, daha üst sıralarda yer almak  istediklerin aktaran Yalçın, "Oyun sistemine en uygun futbolcuları transfer etmek  istiyoruz. Bu kolay bir değil ve bütçemize en uygun isimleri kadroya dahil edeceğiz" ifadelerini kullandı. 

Takımdan 10'a yakın ismin ayrılacağını ve bu oyuncuların yerine de  yeni isimleri alacaklarını dile getiren Sergen Yalçın, kendi özelliklerine sahip  bir oyuncu arayışı olup olmadığının sorulması üzerine, "Böyle bir futbolcu  aramıyorum. Arasam da nerede bulurum bilmiyorum" yanıtını verdi. 

Beşiktaş ile isminin anıldığının aktarılması üzerine genç teknik adam,  "MedicanaSivasspor'la yeni bir anlaşma imzaladım. Önümüzdeki sezon Sivas'ta  olacağım" diye konuştu.