Sergen Yalçın'dan Onur'a tepki!

Sergen Yalçın'dan Onur'a tepki!
Sergen Yalçın'dan Onur'a tepki!
"26 yaşındayım, futbolu bırakma noktasına geldim. Bu futbolu oynamak istemiyorum. Trabzonspor bu haritadan çıkarıldı mı?" diyen Onur Kıvrak'a şok sözler...

RADİKAL - TRT Spor 'da yayınlanan ' Futbol Arenası' programının yorumcuları Sergen Yalçın ve Erman Toroğlu, Trabzonspor kalecisi Onur Kıvrak'ın İstanbul Başakşehir maçı sonrası yaptığı çarpıcı açıklamayı değerlendirdi.

Onur Kıvrak: Trabzonspor bu ülkeden çıkarıldı mı?

"NE ZAMAN FUTBOL OYNADIN?"

Sergen Yalçın, "Oyun içinde olanlar ayrıdır. Hakem hatalı karar vermiş olabilir. Ancak Onur'un söylediklerini desteklemek mümkün değil. Desteklenecek bir yanı yok. Allah aşkına ne zaman futbol oynadın da ne zaman bırakacaksın? Kaç senedir futbol oynuyorsun? Hakem atmadı diye mi futbolu bırakacak? 'Trabzonspor bu ülkenin takımı değil mi?' falan, bu işlere girmek çok doğru değil. Hele bir takım kaptanının bu işlere girmesi hiç doğru değil" ifadelerini kullandı.

Erman Toroğlu ise "Onur Kıvrak haklı. Oyundan atılmaması haklı olduğunu gösteriyor. Hakeme 'Beni at' diyor ya. Be biliyorum bu işi. Atsana, 'Seni mi kıracağım' de. ikinci sarı kartı göster, topa vurduğunda at" şeklinde konuştu.

Trabzonspor taraftarı sahaya girdi ortalık karıştı