Sergen Yalçın'dan şaşırtan açıklama

Sergen Yalçın'dan şaşırtan açıklama
Sergen Yalçın'dan şaşırtan açıklama
Sözleşme uzatma görüşmelerinde mutlu sona ulaşan Medicana Sivasspor yönetimi ile teknik direktör Sergen Yalçın, mukavele süresi konusunda çelişkili açıklamalar yaptı.

RADİKAL - Sivasspor'da dün gerçekleşen antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sergen Yalçın, yönetim kurulu ile anlaşmaya vardığını ve 1 yıllık sözleşme imzaladığını söyledi.

Başarılı teknik adam, "1+1 yıllık değil, tek sezonluk. Başkan ile önümüzdeki sezon için anlaşma sağladık. Sağ olsun onlar da bize çok değer veriyor. Böyle değer verildiğimizi görmek bizi mutlu ediyor. Çünkü yeni bir ekibiz, çok mazimiz yok. Önümüzdeki sezon da bir aksilik olmazsa ekip olarak Sivasspor'da devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Bu sözlerden birkaç saat sonra kırmızı-beyazlı kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, Sergen Yalçın ile 1+1 yıllık sözleşme imzalandığı duyuruldu. Açıklamada, "Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek teknik direktörümüz Sergen Yalçın'ın sözleşmesi 1+1 yıl uzatılmıştır" ifadesi kullanıldı.