Sergen'in beli!

Beşiktaş hazırlıklarına 8 futbolcusundan yoksun başladı. Sakatları süren Bayram ve Göksel'in yanısıra ülkelerinden dün akşam dönen Pancu, Zago, Amaral, Ronaldo ve Cordoba idmanda yer almadı.

  • Beşiktaş hazırlıklarına 8 futbolcusundan yoksun başladı. Sakatları süren Bayram ve Göksel'in yanısıra ülkelerinden dün akşam dönen Pancu, Zago, Amaral, Ronaldo ve Cordoba idmanda yer almadı. Lucescu'dan özel izin alan Nouma ise yarın kampa dahil olacak. Kafile cumartesi günü kamp için Antalya'ya gidecek.
  • Menacer Sinan Engin, dünkü idman sırasında Sergen Yalçın'a göndermede bulunarak, "Sergen belin neredeyse benimki kadar olmuş, bunu nasıl incelteceğiz" diyerek takıldı. Futbolcular bugün kan testinden geçecek. Testlerde futbolcuların performans düzeyleri, kas yapıları, yorgunluk seviyesi gibi durumları tespit edilecek.
  • Beşiktaş teknik heyeti sakatlık yaşanmaması için işi sıkı tutuyor.
    İdman sonrası şut atmaya başlayan İlhan Mansız, Mircea Lucescu'nun uyarısıyla çalışmayı yarıda bıraktı. Golcü futbolcu ilk yarıda uzun bir sakatlık dönemi geçirmişti.
  • İkinci yarı hazırlıklarını değerlendiren kaptan Tayfur, sezon başı hazırlıklarının istedikleri gibi geçmediğini hatırlatarak, "Umarım benzer sorunları yaşamayız. Özellikle sakatlıklar nedeniyle sıkıntı yaşamıştık. Başarılı bir kamp dönemi geçirerek, iyi başlamak istiyoruz" dedi.