Serhat Akın Kartal'a yakın

Fenerbahçe ile sorun yaşayan Serhat Akın'la Beşiktaş da ilgilenmeye başladı. Bir yandan golcü oyuncu ile menajer Sinan Engin'in gizlice görüşmeler yaptığı belirtilirken, diğer yandan imza aşamasına gelindiğinde Fenerbahçe yönetimiyle görüşüleceği ifade edildi.

İSTANBUL - Fenerbahçe ile sorun yaşayan Serhat Akın'la Beşiktaş da ilgilenmeye başladı. Bir yandan golcü oyuncu ile menajer Sinan Engin'in gizlice görüşmeler yaptığı belirtilirken, diğer yandan imza aşamasına gelindiğinde Fenerbahçe yönetimiyle görüşüleceği ifade edildi. Yönetici Hüsnü Güreli de, geniş ve kaliteli bir kadro oluşturmaya çalıştıklarını belirterek, "Ancak Beşiktaş olarak, oyuncunun kulübünden izin almadan, onları bilgilendirmeden transfer yapmayız" açıklamasını yaptı.
Toraman için Bilgili devrede
Siyah-Beyazlı takımın renklerine katmak istediği Gaziantepspor'un Ümit Milli futbolcusu İbrahim Toraman için kulüp başkanı Serdar Bilgili bizzat devreye girdi. Gaziantepspor Kulübü Başkanı Celal Doğan'ın, "Satılık oyuncumuz yok" demecine rağmen Bilgili, Doğan ile bir görüşme yaparak bu oyuncu için takas artı para teklifi vermeye hazırlanıyor. Kara Kartal'ın flaş transferlerinde Okan Koç tatile çıktı. Genç futbolcu 28 Haziran'a kadar gözlerden uzak kalıp dinlenecek. Sezon ortasında Beşiktaş ile 5 yıllık sözleşme yapmasına rağmen, takımdan ayrılması gündeme gelen Ahmet Dursun ise tatilini geçirmek için ABD'ye gitti. Yıldız oyuncu California'nın ünlü tatil merkezi Miami'de kalacak. Ahmet Dursun,
"Beşiktaş ile sözleşmem sürüyor. Ayrılmayı istemiyorum. Ancak kalmam istenmiyorsa yapacak birşeyim de yok" diye konuştu.