Serhat: Artık rahat bırakın

Fenerbahçe'nin golcü oyuncusu Serhat Akın, Galatasaray'a gideceği yönündeki haberlerin asılsız olduğunu söyledi. Serhat, Fenerbahçe'deki tüm sorunlarını çözdüğünü belirterek, "Geçen sene büyük bir hata yaparak izin almadan takımı terkettim.

İSTANBUL - Fenerbahçe'nin golcü oyuncusu Serhat Akın, Galatasaray'a gideceği yönündeki haberlerin asılsız olduğunu söyledi. Serhat, Fenerbahçe'deki tüm sorunlarını çözdüğünü belirterek, "Geçen sene büyük bir hata yaparak izin almadan takımı terkettim. Ama artık bu geride kaldı. Burada mutluyum ve son haftalarda eski formuma kavuştum. Beni artık rahat bıraksınlar" dedi. Sarı-Lacivertli yönetim Serhat'ın geçen sezondan kalan 300 bin dolarlık alacağını öderken, 250 bin dolarlık cezasını da tahsil etti.
Daum, son haftalarda bekleneni veremeyen Selçuk, Aurelio ve Tuncay'ı Bursaspor maçında kızağa çekmeyi planlıyor. Alman çalıştırıcı idmanda yedek oyunculara 'hazır ol' emri verirken, Konyaspor'a iki gol atan Rebrov'la da yakından ilgilendi. Öte yandan başkan Aziz Yıldırım'ın talimatı doğrultusunda yabancı oyuncuların iletişim sorunu yaşamaması için Türkçe dersleri verilecek. Yerli oyuncular da İngilizce dersleri alacak. Şirketleşme çalışmalarını sürdüren yönetimde, borsanın yükselmesi halinde yılbaşında bu planını devreye sokulacak. (Spor Servisi)