Serhat'a kulüp aranıyor

Fenerbahçe'de Serhat Akın'ın durumu henüz netlik kazanmazken, başkan Aziz Yıldırım genç golcüye karşılık Beşiktaş'tan Ahmet Yıldırım ile İlhan Mansız'ı istedi.
Haber: YUSUF KOBAL / Arşivi

İSTANBUL - Fenerbahçe'de Serhat Akın'ın durumu henüz netlik kazanmazken, başkan Aziz Yıldırım genç golcüye karşılık Beşiktaş'tan Ahmet Yıldırım ile İlhan Mansız'ı istedi. Siyah-Beyazlılar ise sadece Serhat-Ahmet Yıldırım takasını kabul edebileceklerini açıkladı. Yıldırım birkaç gün içinde Fatih Tekke ile Serhat'ı takas etmek için Trabzonspor'a teklifte bulunacak. Sarı-Lacivertliler, Beşiktaş'ta yaşanan İlhan Mansız krizinin ardından bir kez daha harekete geçti. Hakan Bilal Kutlualp Münih'te bulunan İlhan'la görüşecek. Bu gelişmeler yaşanırken, teknik direktör Daum, Serhat'ın takımda kalması için ısrarını sürdüyor. Alman hoca tesislerde tedavisi süren genç oyuncuyla yakından ilgileniyor. Ancak Yıldırım Serhat'ın gönderilmesi konusunda ısrarını sürdürüyor.
Fenerbahçe'nin uzun süredir peşinde olduğu Hollandalı Van Hooijdonk'un durumu gelecek hafta içinde belli olacak. Yönetim Hollandalı golcüyü İstanbul'a davet edip, imza attırmayı planlıyor. Gönderilmesi gündemde olan Rebrov ve Johnson'un durumu ise birkaç gün içinde netlik kazanacak. Pletikosa'nın transferi çıkmaza girdi. Beşiktaş'ın da talip olduğu Hırvat file bekçisi için kulübü bonservis ücretini yükseltti. Öte yandan Daum sahaya süreciği beş oyuncuyu belirledi. Alman teknik adam Ümit
Özat, Kemal, Aurelio, Tuncay ve Selçuk'a idmanlarda as kadroda sürekli yer veriyor.