Serhat'tan dönüş sinyalleri

Anderlecht'te forma giyen Serhat Akın, Türkiye'ye dönebileceğini söyledi. Belçika ekibinde umut ettiği şeyleri bulamadığını belirten milli oyuncu, "Bu sezon çok şanssız geçti.

BRÜKSEL - Anderlecht'te forma giyen Serhat Akın, Türkiye'ye dönebileceğini söyledi. Belçika ekibinde umut ettiği şeyleri bulamadığını belirten milli oyuncu, "Bu sezon çok şanssız geçti. Teknik direktör Frank Vercauteren ile pek anlaşamıyoruz. Geçirdiğim ağır sakatlıktan dolayı fazla oynayamadım, iyi olduğum zamanlar da fazla forma şansı verilmedi. Geleceğim büyük bir soru işareti. Her an geri dönüşüm olabilir. Kalabilirim de gidebilirim de" diye konuştu.
Fenerbahçe'nin çok büyük bir takım olduğunu vurgulayan Serhat, "Anderlecht de güzel bir kulüp ama Fenerbahçe ile kıyaslanmaz. Bunun yanında Türkiye profesyonellik açısından da çok daha ileri durumda" dedi. Yeniden eski günlerine döneceğini ve bunun için çok çalıştığını dile getiren golcü oyuncu, şöyle konuştu: "Futbol yaşamı boyunca her şey iyi gidecek diye bir kural yok. Bazen her şey çok çok iyi gidiyor, bazen da terslikler oluyor. Bunlar düzelecek ve yeniden yükselişe geçeceğim. Milli takım bana çok destek çıktı. Herkese bunun için teşekkür ediyorum. Beni yalnız bırakmadılar. Zor durumumda bile yanımdalardı. Hep hatırımı sordular. Sakat olmama rağmen İtalya'ya kampa çağırdılar. Bu beni mutlu etti ve psikolojik açıdan büyük bir destek oldu." (Spor Servisi)