Sezer Öztürk'e sürpriz talip

Sezer Öztürk'e sürpriz talip
Sezer Öztürk'e sürpriz talip
Orta alana takviye yapmayı planlayan Çaykur Rizespor, Beşiktaş'ın kadro dışı bırakılan Sezer Öztürk'e göz dikti.

Sezona iyi bir başlangıç yapmasına rağmen son haftalarda düşüşe geçen Çaykur Rizespor’da transfer harekatı başladı.

Fanatik Gazetesi'nin haberine göre; Karadeniz ekibi, uzun süredir orta alan ve forvete takviye yapılmasını isteyen teknik direktör Rıza Çalımbay’ın listesindeki isimlerle temasa geçti. Yeşil-mavililer, ilk olarak Sezer Öztürk için Beşiktaş ’ın kapısını çaldı.

Rizespor, İstanbul ekibiyle 2016 yılına kadar sözleşmesi bulunan ancak takım arkadaşı İbrahim Toraman ile yaşadığı kavga nedeniyle kadro dışı bırakılan Sezer’i renklerine katmanın planlarını yapıyor. Bu oyuncuyu kiralamayı hedefleyen Karadeniz temsilcisi, Beşiktaşlı idarecilerle masaya otururken, ara transfer döneminde transferin resmiyet kazanması bekleniyor.

O DA İSTİYOR...
Beşiktaş’ta İbrahim Toraman ile kadro dışı bırakılan Sezer’in affedilmesi ihtimalinin zor olduğu belirtilirken, Siyah-Beyazlılar’ın teknik direktörü Bilic’in de bu oyuncuya sıcak bakmadığı ifade ediliyor. Bu sezon Beşiktaş’ın yalnızca Simurq ile oynadığı hazırlık maçında forma giyen Sezer, A2 takımıyla iki karşılaşmaya çıktı. 28 yaşındaki futbolcunun da Çaykur Rizespor’a gitmek istediği öğrenildi.