'Shakhtar Donetsk en güçlü dönemini yaşıyor'

'Shakhtar Donetsk en güçlü dönemini yaşıyor'
'Shakhtar Donetsk en güçlü dönemini yaşıyor'
Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda 0-0'ın rövanşında yarın Fenerbahçe'nin Ukrayna'da karşılaşacağı Shakhtar Donetsk'in Başkanı Rinat Ahmedov, ülke basınına açıklamalarda bulundu.

KİEV - Segodnya gazetesinin sorularını yanıtlayan Rinat Ahmedov, "Shakhtar Donetsk, bugün tarihinin en güçlü zamanını yaşıyor" dedi.

"Usta" olarak bahsettiği teknik direktör Mircea Lucescu'ya övgüler yağdıran Ahmedov, "Lucescu çok büyük bir profesyonel ve kulübümüz için çok önemli şeyler yaptı. Adını Shakhtar tarihine altın harflerle yazdırdı. Avrupa 'da saygı duyulan bir kulüp haline geldiğimiz için ve ortaya koyduğumuz oyundan dolayı Lucescu'ya sonsuz teşekkürlerimi sundum" dedi.

Rumen teknik adamın takımdan ayrılacağı yönünde zaman zaman medyada çıkan haberlere değinen Shakhtar Donetsk Başkanı, "Lucescu'nun bizden ayrılacağı haberlerini sürekli okudum. Ustaya seçimin kendisinin olduğunu söyledim. O ise bana, ' Başkan , dedikodulara inanmayın, hiçbir yere gitmiyorum. Bugün Shakhtar çok zor durumda, takımımı yalnız bırakamam' dedi" ifadelerini kullandı. Sonat KEREM (DHA)


  ETİKETLER:

  Altın

  ,

  Bugün

  ,

  Avrupa

  ,

  Kiev

  ,

  başkan

  ,

  zaman

  ,

  Kulüp

  ,

  Donetsk