Şiddet potaya sıçradı! Barda dayak skandalı

Şiddet potaya sıçradı! Barda dayak skandalı
Şiddet potaya sıçradı! Barda dayak skandalı
Bir barda Serdar Çevirgen isimli menajerden dayak yediği iddia edilen İstanbul Üniversitesi'nin ABD'li şutör guardı Shenise Johnson, Uluslararası Basketbol Federasyonu'na (FIBA) başvurdu. Söz konusu menajer ise "Bana vurmak için erkekler tuvaletini bile bastı" dedi.

Geçtiğimiz Pazar günü barda çıkan kavganın ardından İÜ BGD'nin sözleşmesini feshettiği Shenise Johnson'un, oyuncu menajeri Serdar Çevirgen'den dayak yediği iddialarına yanıt geldi.

Shenise Johnson'un menajerlik şirketi Sports International Group, bir açıklama yaptı ve oyuncunun Serdar Çevirgen'den aldığı darbe sonucu yüzünde yara oluştuğu ve hastanede dikiş atıldığı belirtilirken, Çevirgen'ın FIBA'ya şikayet edildiği kaydedildi.

Basketfaul'ün haberine göre; bu iddialara karşı Çevirgen ise şu açıklamayı yaptı:
"Bir başka kadınla gönül ilişkisi yüzünden tartışırken başına bir şey gelmesin diye koruma amaçlı olarak yanlarına gittim ve sakin olmasını söyledim. Durup dururken bana yumruk attı. Yere düştüm, dudağım patladı, merdivenden düştüm. Buna rağmen bir şey yapmadım ve erkekler tuvaletine kaçtım. Erkekler tuvaletini basıp yeniden saldırdı. Yarım saat geçtikten sonra ben bardan ayrılırken bir kez daha hücum etti. Kendimi korumak için bir tokat vurdum. Kaç defa dayak yemeliydim? Olayın en az 30 şahidi var. Yaşananları saptırarak kendisini aklamaya çalışıyor. Johnson daha önce de bir kadının burnunu kırmıştı. Elimde darp raporu var ve şikayetçiyim. Kendisine maddi-manevi tazminat davası açtım. Kameralarda herşey görünüyor. Menajerleri benim oyuncu portföyümden rahatsız oldukları için beni zor duruma sokmaya çalışıyor."


  ETİKETLER:

  Pazar

  ,

  koruma

  ,

  açıklama

  ,

  Karşı