Silah gölgesinde antrenman

Bugün Gaziantepspor'un UEFA Kupası'nda mücadele edecek olan İsrail'in Hapoel Tel Aviv'in futbolcuları, Mossad ve Türk güvenlik güçlerinin yoğun koruması eşliğinde antrenman yaptı.

GAZİANTEP - Bugün Gaziantepspor'un UEFA Kupası'nda mücadele edecek olan İsrail'in Hapoel Tel Aviv'in futbolcuları, Mossad ve Türk güvenlik güçlerinin yoğun koruması eşliğinde antrenman yaptı. İsrail takımı, karşılaşma için 18 kilometre uzaklıktaki Gaski Tesisleri'nde bir çalışma yaptı. Hapoel'e sivil kıyafetli, siyah gözlüklü İsrail ajanları ile jandarma ve çevik kuvvet ekipleri eşlik etti. İsrail ajanlarının güvenlik konusunda çok titiz davrandıkları, otel çıkışında, yolda ve antrenman sahasının çevresinde önlem aldıkları gözlendi.
Gaziantepspor teknik direktörü Nurullah Sağlam, turdan emin olduklarını belirtirken şunları söyledi: "İki takım da iki yıl öncesinden çok farklı kadrolarla sahaya çıkacak. O zaman şanssız gollerle elendik. Ama, bu kez öyle olmayacak. İzlediğimiz Hapoel'i eleyecek güçteyiz. Burada gol yemeden 2-3 gol atıp, işi ilk turda bitirmek istiyoruz." (Spor Servisi)