'Şimdi kavga zamanı değil'

Trabzonspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, kulüp içindeki tartışmalara artık bir son verilmesi gerektiğini vurgulayarak, ligdeki en iyi takımlardan biri olduklarını söyledi.

TRABZON - Trabzonspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, kulüp içindeki tartışmalara artık bir son verilmesi gerektiğini vurgulayarak, ligdeki en iyi takımlardan biri olduklarını söyledi. Aybaba kimseyle sorunu olmadığını ve sadece işini yaptığını belirterek şöyle konuştu: "Elazığspor maçı sonrası yaptığım açıklamalar geçmişten gelen sorunların bir sonucuydu. Konuştum ve rahatladım. Herkes de ne olduğunu anladı. Artık sorun yaratmanın bir anlamı yok. Bu sadece takıma zarar verir."
Yönetici Yusuf Ziya Yılmaz ile İsmail Yavuz'un Aybaba'nın görevine son verilip verilmemesi konusunda tartıştığı ortaya çıktı. Yavuz'un, gönderilme konusunda ısrarlı olduğu belirtilirken, Yılmaz buna karşı çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Yılmaz'ın, Yavuz'a tepki gösterdiği ancak yöneticilerin araya girmesiyle tartışmanın yatıştırıldığı belirtildi. Yönetici Bahri Köse de Aybaba'nın kalmasında yönünde tavır aldı. (Spor Servisi)