Sinan Engin: Maalesef yendik!

Beşiktaş menajeri Sinan Engin, "Gaziantepspor maçından önce herkes yenilmemizi bekliyordu. Ancak maalesef galip gelerek beklentilere cevap vermedik.

İSTANBUL - Beşiktaş menajeri Sinan Engin, "Gaziantepspor maçından önce herkes yenilmemizi bekliyordu. Ancak maalesef galip gelerek beklentilere cevap vermedik. Beşiktaş'ın yenilgisini bekleyenlere tavsiyem 2005'i bile göze alsınlar. Şimdi Galatasaray maçı var. İnönü'de onları da yeneceğiz" iddiasında bulundu. Şampiyonlar Ligi'nde gördüğü kırmızı kart sonrası büyük tepki alan ve yönetimin ağır para cezası vermeyi düşündüğü İlhan kendini affettirdi. İkinci Başkan Hüsnü Güreli'nin bu oyuncunun performansındaki artış düşüncesi ile İlhan'a para cezası verilmemesi yönünde yönetime teklifte bulunacağı öğrenildi. Pancu, kaçırdığı gollere inanmadığını söyledi. Hayatındaki en şanssız dönemden geçtiğini belirten Rumen yıldız, "O golü nasıl kaçırdım bilmiyorum. Topu boş kaleye göndermek üzereyken, topuğuma çarparak geri döndü. Ondan sonra büyük bir moral çöküntüsü içine girdim" diye konuştu.
Kaptan Tayfur, son haftalarda oynana futbolun, Beşiktaş'ın gerçek yüzünü sakladığını ve bunun Gaziantepspor maçı ile ortaya çıktığını belirterek, "Bir düşüş dönemi geçirdik. Gaziantep karşısında daha ilk dakikada gol atmak için çıktık. Üst üste golleri de bulunca işimiz kolaylaştı. Bizim ligde yenemeyeceğimiz takım yok" diye konuşu. (Spor Servisi)