Sinan Şamil Sam zor durumda!

Sinan Şamil Sam zor durumda!
Sinan Şamil Sam zor durumda!
Uzun süredir karaciğer yetmezliği nedeniyle tedavi gören, 'Boğazın Boğası' lakaplı ünlü boksör Sinan Şamil Sam'ın durumu ciddiyetini koruyor.

RADİKAL - İstanbul ’da özel bir hastanede tedavi gören eski Dünya Kıtalararası Ağır Sıklet Boks Şampiyonu Sinan Şamil Sam için uygun organ bekleniyor.

Hastaneden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı;
"Halen hastanemizde karaciğer yetmezliği ve çoklu organ yetmezliği teşhisiyle tedavisine devam edilen Sn. Sinan Şamil Sam’ın hastanemize geldiği güne göre sağlık durumu daha iyi olmasına rağmen ciddiyetini korumaktadır. Ziyaretçi yasağı halen devam etmekte olup, ilgilerini esirgemeyen spor , sanat ve siyaset dünyasından birçok isme, hayranlarına ve sevenlerine 'ziyaret yasağı' konusunda gösterdikleri anlayıştan dolayı teşekkür ederiz. Organ nakline uygun donör beklentimiz halen devam etmekte olup, ilerleyen günlerde Sn. Sinan Şamil Sam’ı sizlerin karşısında sağlıklı olarak çıkartmak umudu içindeyiz."

Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, geçtiğimiz günlerde Milli Takım antrenörü İsa Daştan'la birlikte Sinan Şamil Sam'ı hastanede ziyaret etmişti.


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Türkiye

  ,

  İstanbul

  ,

  sanat

  ,

  spor

  ,

  siyaset