Sırada iki isim var

Beşiktaş, kadrosunu zenginleştirmeyi sürdürüyor. Geçtiğimiz sezon Adanaspor'da kiralık oynayan Ümit Aydın'ın bonservisi için menajer...

İSTANBUL - Beşiktaş, kadrosunu zenginleştirmeyi sürdürüyor. Geçtiğimiz sezon Adanaspor'da kiralık oynayan Ümit Aydın'ın bonservisi için menajer Sadettin Saran ile kesin anlaşmaya varıldı. Genç futbolcu, "Transferimde herşey tamam. Önümüzdeki sezon Siyah-Beyazlı formayı giyeceğim" dedi. Kartal, Dardanelspor'un 1.93 metrelik savunma oyuncusu Gökhan Zan'ı da kadrosuna kattı. Dardanel Kulübü Başkanı Niyazi Önen, geçen sezon Akçaabat Sebatspor'da oynayan Erman'ın yanı sıra bir miktar da para taleplerinin Beşiktaş Kulübü tarafından kabul edildiğini açıklayarak, "Hayırlı olsun" dileğinde bulundu. İki futbolcunun da işlerinin imzaya kaldığı açıklandı.
Beşiktaş'ta, 28 Haziran'da başlayacak yeni sezon çalışmaları öncesi sağlık taramaları da başladı. Kaan Dobra ve Yasin Sülün, Memorial Hastanesi'nde sağlık taramasından geçti. İki futbolcu hastanede tepeden tırnağa kontrol edilirken, sağlık taramaları 1 Temmuza dek sürecek.
(Spor Servisi)