Sivasspor'da 4 futbolcu gönderildi

Sivasspor'da 4 futbolcu gönderildi
Sivasspor'da 4 futbolcu gönderildi
Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, futbolcular Ahmet Şahbaz, Berk Neziroğluları, Cihan Özkara ve Macauley Chrisantus ile yollarını ayırdıklarını açıkladı.

SİVAS - Spor Toto Süper Lig'in ilk yarısını 2-0'lık Kardemir Karabükspor galibiyetiyle kapatan Sivasspor, 4 futbolcu ile yollarını ayırma kararı aldı.

Karşılaşma sonrası teknik sorumlu Sergen Yalçın, hazırladığı raporunu yönetim kuruluna sundu. Yönetim, Yalçın'ın raporu doğrultusunda Ahmet Şahbaz, Berk Neziroğluları, Cihan Özkara ve Macauley Chrisantus ile yollarını ayırdı.

Söz konusu futbolculara teşekkür eden Başkan Mecnun Otyakmaz, şunları söyledi:
"Bu zaman kadar verdikleri emeklerden dolayı takımdan ayrılan futbolcu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İlk yarı bizim için iyi geçmedi. İkinci yarıya takım olarak iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Sergen hocamızın raporu doğrultusunda 4 arkadaşımız ile yollarımızı ayırdık. Ayrılan bu arkadaşlarımızın yerine orta saha, forvet, stoper ve sol kanat olmak üzere 4 oyuncu alacağız. 4 futbolcudan fazla futbolcu alırsak yine takımdan ayrılacak arkadaşlar olabilir."

Bu arada ilk yarının bitmesi ile birlikte Sergen Yalçın, futbolcularına 4 gün izin verdi. Takımın 9 Ocak'ta Antalya 'da toplanacağı ve Side'de 14 günlük kamp yapacağı bildirildi. Halife YALÇINKAYA (DHA)