Sivasspor'da Aatif karmaşası!

Sivasspor'da Aatif karmaşası!
Sivasspor'da Aatif karmaşası!
Transferin gözde futbolcularından Sivassporlu Aatif Chahechouhe hakkında oyuncunun avukatından çok ilginç bir açıklama geldi.

Aatif Chahechouhe'nun avukatı Karim Sultan, golcü oyuncu hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Sporx.com'a konuşan Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz'ın "Aatif için istediğimiz rakam 5 milyon Euro" sözlerine yanıt veren avukat, dikkat çeken ifadeler kullandı.

"5 DEĞİL 3 MİLYON EURO"

Avrukat Karim Sultan, oyuncu ile İngiltere , Rusya, Türkiye ve Orta Doğu'dan bazı kulüplerin ilgilendiğini doğrularken, Mecnun Otyakmaz'ın 5 milyon Euro'luk talebi hakkında, "Sivasspor yönetimi dahil burada bir yanlış ifade var. Aatif'ın sözleşmesinde 3 milyon Euro'ya serbest kalır maddesi var. Yani 5 değil, 3 milyon Euro getiren alabilir" şeklinde konuştu.

Oyuncunun avukatı, Napoli, Inter ve Galatasaray gibi ekiplerden resmi bir teklifin kendilerine ulaşmadığını söyledi ve Aatif'ın takımında kalabileceğini vurguladı.

MECNUN OTYAKMAZ NE DEMİŞTİ?

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, "Bu sene de iyi bir sezon geçirdi. İçerden ve dışardan teklifler geldi. Tabii oyuncu Türkiye'ye alıştığı için burada kalmak istiyor. Biz de teklifleri değerlendiriyoruz. Bizim Aaatıf için istediğimiz rakam 5 milyon euro. Trabzonspor ve Galatasaray için oldu bitti gibi şeyler yazılıyor bu asla doğru değil. Aatıf Sivas'ı Türkiye'yi çok sevdi, bizden biri oldu, Türkçe'yi gayet iyi çözdü. O bizi sevdi biz de onu sevdik. Onu bırakmak gibi bir niyetimiz yok" ifadelerini kullanmıştı.