Skibbe hedeflerini anlattı

Skibbe hedeflerini anlattı
Skibbe hedeflerini anlattı
Eskişehirspor Teknik Direktörü Michael Skibbe, "Öncelikle sportif anlamda Eskişehirspor'u geliştirmek istiyoruz. Alt sıralardan kurtulup orta bölgelerde yer edinmeliyiz" dedi.

ESKİŞEHİR - Michael Skibbe, kulübün internet televizyonu eses.tv'ye yaptığı açıklamada, Eskişehirspor'u 3 yıl önce geldiğinde çok başarılı bir dönem geçirdiğini söyledi.

Siyah-kırmızılı takımın kaliteli bir taraftar grubuna sahip olduğunu ifade eden Alman teknik adam, şöyle konuştu:
"Eskişehir'e hizmet etmekten mutluluk duyuyorum. Eskişehirspor'a tekrar geleceğime dair Başkanımız Mesut Hoşcan'a bir söz vermiştim. Onu yeri getirmek için buraya geldim. Öncelikle sportif anlamda Eskişehirspor'u geliştirmek istiyoruz. Alt sıralardan kurtulup orta bölgelerde yer edinmeliyiz. Bunun için çaba sarf etmeliyiz. Eskişehirspor geçen yıl Türkiye Kupası'nda finale kaldı. Kendisiyle gurur duymalı. İyi bir başarı ve performans sergiledi. Şimdi önümüzde bir kupa maçı var. Gruplarda çıkıp ilerlemek istiyoruz. Geçen yılki başarıyı sergileme hedefimiz var."

Skibbe, Eskişehirspor'un yeni stadının bu yıl içinde hazır hale gelecek olmasından duyduğunu memnuniyeti dile getirdi. İyi bir takım oluşturup başarıyı kovalamak istediklerini vurgulayan Skibbe, " Atatürk Stadı'nda da kendimi mutlu hissediyorum. Yeni statta taraftar desteğini arkamıza alıp, başarılı bir performans sergilemeyi arzu ediyoruz. En kısa sürede taraftarlar bir araya gelmek istiyorum" diye konuştu. (AA)