Skibbe'den Trabzonspor'a kötü haber

Skibbe'den Trabzonspor'a kötü haber
Skibbe'den Trabzonspor'a kötü haber
Eskişehirspor Teknik Direktörü Michael Skibbe, bordo-mavili kulübün kadrosuna katmak istediği 22 yaşındaki futbolcu Aytaç Kara'nın transferine onay vermedi.

TRABZON - Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın, defans bloğunun güçlendirilmesi için alınması yönünde rapor verdiği Aytaç Kara'nın transferi zora girdi. Bordo-mavililerin Eskişehirspor ile özellikle Erkan Zengin 'in transfer görüşmeleri sırasında kurduğu sıcak ilişkiler nedeniyle alınmasına kesin gözüyle bakılan Aytaç Kara'da son anda pürüz çıktı.

Eskişehirspor'da Ertuğrul Sağlam'ın istifa etmesinin ardından teknik direktörlük götrevine getirilen Michael Skibbe'nin, Başkan Mesut Hoşcan'la yaptığı görüşme sonucunda Aytaç Kara'nın takımda kalmasını istediği öğrenildi. Alman hocanın düşüncesinin değişmesi halinde Aytaç'ın, bordo- mavili takıma transferine iizn verileceği belirtildi.

SİVASSPOR MAÇI HAZIRLIKLARI SÜRDÜ
Trabzonspor, bu sabah Sivasspor maçının hazırlıklarını bu sabah salonda yaptığı çalışmayla sürdürdü. Antrenmanda bordo-mavili oyuncular, ısınmanın ardından kondisyon salonunda kuvvet ve dayanıklılık çalışması gerçekleştirdi. Antrenmana milli takım kamplarında bulunan Medjani, Yatabare, Constant ile sakatlıkları bulunan Deniz, Papadopoulos ve Waris katılmadı.

DİVAN SEÇİMİ 14 ŞUBAT'TA

Trabzonspor'da 15'inci dönem Divan Başkanlık Kurulu seçimi, 6 Şubat 2015 Cuma günü saat 10.00'da Trabzonspor Ziya Bey Tesisleri lokalinde, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı 14 Şubat 2015 Cumartesi günü saat 11.00'de Trabzonspor Kadir Özcan Gençlik Geliştirme Merkezi Nizamettin Algan Konferans Salonu'nda yapılacak. D ivan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Özbak'ın aday olmayacağı seçim için Ali Sürmen adaylığını açıkladı. Adaylık için adı geçen diğer isimlerin ise eski yöneticiler İskender Önal ve Nadir Saral olduğu belirtildi.

VIP TRİBÜNE DE BÜYÜK İNDİRİM

Ligin ilk yarısında tribüne taraftarları çekmek için bilet fiyatlarında yüzde 50'ye varan indirimler uygulayan Trabzonspor, ucuz bilet uygulamasına ikinci yarıda da devam etme kararı aldı. Cuma akşamı oynanacak olan Sivasspor maçı için biletler kale arkası 5, Maraton 15, Kapalı kenar 30, Kapalı orta 40, VIP 100, VIP Özel 200 liradan satışa çıkarıldı.

Bu arada önceki maçlarda 200 liradan satılan VIP biletlerinin 100, 1.000 liradan satışan VIP Özel tribünü biletlerinin de 200 liraya kadar indirildiği dikkati çekti. Ömür AVCI (DHA)