Sneijder acı gerçeği açıkladı!

Sneijder acı gerçeği açıkladı!
Sneijder acı gerçeği açıkladı!
Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder, "Avrupa'nın büyük takımları en az 120 kilometre koşuyor. Biz ancak Şampiyonlar Ligi'nde 110 kilometreye ulaşıyoruz. Yürüyoruz yani" dedi.

Wesley Sneijder, milli maçlar için Hollanda'da bulunduğu sırada Voetball International'a konuştu.

- Avrupa 'nın büyük takımları en az 120 km koşuyor. Biz ise Şampiyonlar Ligi maçlarında 110 km. Yürüyoruz yani! Niye kaybettiğimiz ortada...
- Ben ilk çıktığım zaman , gerçek bir 10 numaraydım. Şimdi bir koşuyorum bir yürüyorum. Çünkü hocam benden defansif açıdan takıma yardımcı olmamı istiyor...
- Biz üst sınıf bir takım değiliz. Almanya ve İspanya kalibresinde kesinlikle değiliz. Bu duruma herkes alışmalı. Her gelen teknik adam sistemi değiştiriyor.

Gündüz Florya'da idmana gelen Abdurrahim Albayrak, öğlen de ofisinde yönetici arkadaşlarına yemek verdi. Başta Sneijder olmak üzere tüm futbolculara tek tek sarılan Albayrak, Prandelli ile de yakından ilgilendi.

Sosyal medyada zirve Galatasaray'ın


ARSENAL MAÇI SEYİRCİLİ

Galatasaray'ın olaylı geçen Dortmund maçıyla ilgili kararını açıklayan UEFA, sarı-kırmızılılara 70 bin, Dortmund'a da stattaki güvenlik ihmalinden 32 bin Euro ceza verdi. G.Saray, Şampiyonlar Ligi'ndeki Arsenal maçına seyircisiyle çıkacak.

DZEMAILI'DEN KÖTÜ HABER

Sakatlık nedeniyle İsviçre Milli Takımı'ndan çıkartılan Dzemaili'nin MR'ı çekildi. Sağ üst arka adalesinde kısmi yırtık tespit edilen Dzemaili, ligdeki Trabzonspor ve Şampiyonlar Ligi'ndeki Anderlecht karşılaşmalarını kaçıracak. (Sabah)

Abdurrahim Albayrak'tan Hamit ve Melo açıklaması